Słowem wstępu…

Dodano: 1 maja 2013

[Głosów: 1]

PoczątekPoczątkowo ten wpis miał był dłuższy. Szybko jednak przekonałem się, że blogi lubią zwięzłość, szybkie przechodzenie do rzeczy.

Tak więc będzie krótko.

Na łamach „Gotham w deszczu” będą się ukazywać unikalne materiały dotyczące Mrocznego Rycerza. Oprócz recenzji komiksów, filmów i gier komputerowych ze znaczkiem nietoperza znajdziecie tutaj przekrojowe artykuły ukazujące historię tej franczyzy oraz analizujące wkład poszczególnych twórców pracujących nad Batmanem.

Ponadto z czasem odnajdziecie tutaj eseje przypatrujące się tej szczególnej mitologii z niecodziennej perspektywy oraz materiały skierowane do początkowych czytelników tudzież widzów, będące przewodnikami po poszczególnych postaciach. Będą z nich mogły skorzystać zarówno kompletne żółtodzioby, jak i osoby, które odpuściły jakiś czas temu lekturę historii obrazkowych, a chciałyby do nich wrócić i nie wiedzą od czego zacząć.

Nowych tekstów spodziewajcie się na stronie w poniedziałki, środy i piątki (wyłączając święta i ustawowe dni wolne). Strona nie będzie często aktualizowana, gdyż bardziej od ilości zależy nam na jakości prezentowanego materiału. Tak więc będzie się ona powoli zapełniać tekstami autorów widzących w micie Batmana lustrzane odbicia współczesności, darzących go niemałą sympatią. Nie oznacza to jednak, że podchodzimy do zamaskowanego mściciela na kolanach – niekiedy publikacje będą mocno krytyczne.

Zapraszamy do odwiedzania bloga i dzielenia się wrażeniami z lektury. Mamy nadzieję, że wybierzecie się z nami w tę absorbującą podróż, w trakcie której odkryjemy przed wami zarówno ewolucję legendy Batmana, jak i historię ludzi stojących za jej rozwojem.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Michał Chudoliński wraz z zespołem

 dół

Oceń wpis:
[Głosów: 1]
Słowem wstępu… written by Chudyśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników
  • chudy

    Mili Państwo trzymam kciuki- strona rewelacja!